Про бренд IGRACEK

img

Efko - знаменита на весь світ чеська компанія, що займається випуском оригінальних і високоякісних дитячих іграшок. Асортимент товарів цього виробника досить широкий: це і машинки-вантажівки з унікальною системою змінних кузовів MULTIGO, тематичні творчі конструктори ROTO, серія фігурок і аксесуарів для гри в різні професії IGRAČEK. Вся продукція Efko виготовляється виключно в Чехії на власній фабриці виробника і націлена на розвиток комунікативних і соціальних навичок, дрібної моторики, уважності, розширення кругозору, розвиток логічного мислення і творчих здібностей.

IGRAČEK - одна з улюблених серій іграшок дітей в Європі. Це рухливі пластикові фігурки призначені для дітей від трьох років. Герої IGRAČEK представляють різні професії. У лінійці є як окремі персонажі, так і набори з трьох героїв. Граючи з цими іграшками, діти розвивають соціальні навички, уяву і дрібну моторику.

Асортимент

ПЕРЕВАГИ IGRACEK

  • Яскраві й привабливі кольори. Всі деталі зроблені з міцного ABS пластику
  • Іграшки спрямовані на розвиток комунікативних і соціальних навичок, дрібної моторики, уважності, розширення кругозору, розвиток логічного мислення і творчих здібностей
  • Фігурки сумісні з усіма вантажівками MultiGO